CZ700LF-060 Laird Technologies EMI
6999%20Datasheet%20031919%20revised.pdf
Packaging: Bulk
Length: 12.000" (304.80mm)
Shape: Square
Type: Absorbing Sheet
Width: 12.000" (304.80mm)
Thickness - Overall: 0.060" (1.52mm)
Написати відгук
Description: RF EMI ABSORBING SHEET 12"X12", Packaging: Bulk, Length: 12.000" (304.80mm), Shape: Square, Type: Absorbing Sheet, Width: 12.000" (304.80mm), Thickness - Overall: 0.060" (1.52mm).
Інші пропозиції CZ700LF-060
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CZ700LF-060 CZ700LF-060 Виробник : Laird Performance Materials 6999%20Datasheet%20031919%20revised.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding COOLZORB-700LF 1.5mm - 12*12*.060in