CZ700LF-100 Laird Technologies EMI
Packaging: Bulk
Length: 12.000" (304.80mm)
Shape: Square
Type: Absorbing Sheet
Width: 12.000" (304.80mm)
Thickness - Overall: 0.100" (2.54mm)
Написати відгук
Description: RF EMI ABSORBING SHEET 12"X12", Packaging: Bulk, Length: 12.000" (304.80mm), Shape: Square, Type: Absorbing Sheet, Width: 12.000" (304.80mm), Thickness - Overall: 0.100" (2.54mm).
Інші пропозиції CZ700LF-100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CZ700LF-100 CZ700LF-100 Виробник : Laird Performance Materials EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding COOLZORB-700LF 2.5mm - 12*12*.100in