CZ700LF-160 Laird Technologies EMI
Packaging: Bulk
Length: 12.000" (304.80mm)
Shape: Square
Type: Absorbing Sheet
Width: 12.000" (304.80mm)
Thickness - Overall: 0.160" (4.06mm)
Написати відгук
Description: RF EMI ABSORBING SHEET 12"X12", Packaging: Bulk, Length: 12.000" (304.80mm), Shape: Square, Type: Absorbing Sheet, Width: 12.000" (304.80mm), Thickness - Overall: 0.160" (4.06mm).
Інші пропозиції CZ700LF-160
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CZ700LF-160 CZ700LF-160 Виробник : Laird Performance Materials EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding COOLZORB-700LF 4mm - 12*12*.160in