D-SCE-1K-6.4-50-9
D-SCE-1K-6.4-50-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=TTDS-017&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Packaging: Box
Color: White
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 0.25" x 1.90" (6.4mm x 48.3mm)