D-SCE-1K-9.5-50-2L TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=TTDS-017&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL HEAT SHRINKABLE PINK
Packaging: Tape & Box (TB)
Color: Pink
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 0.38" x 1.90" (9.5mm x 48.3mm)