D-SCE-3.2-50-S2-4 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=TTDS-017&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 0.13" W x 1.97" L (3.3mm x 50.0mm)