Продукція > PAWBOL > D.3175RM-BN-20W
D.3175RM-BN-20W
  • D.3175RM-BN-20W
  • D.3175RM-BN-20W
D.3175RM-BN-20W PAWBOL
Виробник: PAWBOL
Category: Light sources - holders
Description: Lamp: LED lighting fixture; PANDA LED; polycarbonate; 4000K; IP65
Type of lamp: LED lighting fixture
Manufacturer series: PANDA LED
Lampshade material: polycarbonate
Colour temperature: 4000K
IP rating: IP65
Version: with motion detector
Body colour: white
Diameter: 280mm
Power: 20W
Height: 106mm
Shape: round
Color of the cover: white
Mechanical impact resistance: IK10
Operating voltage: 230V AC
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - holders, Description: Lamp: LED lighting fixture; PANDA LED; polycarbonate; 4000K; IP65, Type of lamp: LED lighting fixture, Manufacturer series: PANDA LED, Lampshade material: polycarbonate, Colour temperature: 4000K, IP rating: IP65, Version: with motion detector, Body colour: white, Diameter: 280mm, Power: 20W, Height: 106mm, Shape: round, Color of the cover: white, Mechanical impact resistance: IK10, Operating voltage: 230V AC.