D01-9972542
D01-9972542 Harwin Inc.
D01-997.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN SOCKET SIP 25POS GOLD
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Type: SIP
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Positions or Pins (Grid): 25 (1 x 25)
Termination: Solder
Housing Material: Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: FLASH
Contact Material - Mating: Beryllium Copper
Pitch - Post: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Post: Tin
Contact Finish Thickness - Post: 196.9µin (5.00µm)
Contact Material - Post: Brass
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET SIP 25POS GOLD, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Type: SIP, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Positions or Pins (Grid): 25 (1 x 25), Termination: Solder, Housing Material: Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: FLASH, Contact Material - Mating: Beryllium Copper, Pitch - Post: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Post: Tin, Contact Finish Thickness - Post: 196.9µin (5.00µm), Contact Material - Post: Brass.