D0240AXX4
D0240AXX4 Microframe
Виробник: Microframe
Description: 4-DIGIT INDUS CNTRL DISP 4-20MA
Packaging: Box
Color: Red
Display Type: 7-Segment
Number of Characters: 4
Digit/Alpha Size: 5.50" (139.70mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24VAC
Part Status: Active
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4-DIGIT INDUS CNTRL DISP 4-20MA, Packaging: Box, Color: Red, Display Type: 7-Segment, Number of Characters: 4, Digit/Alpha Size: 5.50" (139.70mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24VAC, Part Status: Active.