D05HS24-1WH2
D05HS24-1WH2 HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 1W
Packaging: Case
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.46" L x 0.24" W x 0.39" H (11.7mm x 6.0mm x 10.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.25V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 41mA
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1W, Packaging: Case, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.46" L x 0.24" W x 0.39" H (11.7mm x 6.0mm x 10.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.25V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 41mA, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1.