D05S12-1W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 12V 1W
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.50" L x 0.39" W x 0.30" H (12.7mm x 10.0mm x 7.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 5.25V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 83mA
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 1W, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.50" L x 0.39" W x 0.30" H (12.7mm x 10.0mm x 7.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 5.25V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 83mA, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.