Продукція > BANSBACH EASYLIFT > D0M0F45-203-480-2445N
D0M0F45-203-480-2445N
D0M0F45-203-480-2445N Bansbach easylift
Gas%20Spring.pdf
Виробник: Bansbach easylift
Description: STANDARD GAS SPRING
Packaging: Bag
Features: CeramPro® Treated Rod, Powder Coated Cylinder
Type: Gas Spring
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Stroke Length: 7.992" (203.00mm)
Technology: Pneumatic
Part Status: Active
Length - Extended: 18.898" (480.00mm)
Actuation Force: 549.69lbf (2445.0N)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STANDARD GAS SPRING, Packaging: Bag, Features: CeramPro® Treated Rod, Powder Coated Cylinder, Type: Gas Spring, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Stroke Length: 7.992" (203.00mm), Technology: Pneumatic, Part Status: Active, Length - Extended: 18.898" (480.00mm), Actuation Force: 549.69lbf (2445.0N).