Продукція > BANSBACH EASYLIFT > D0M0F45-305-680-1335N
D0M0F45-305-680-1335N
D0M0F45-305-680-1335N Bansbach easylift
Damper_Datasheet.pdf
Type: Gas Spring
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Stroke Length: 12.008" (305.00mm)
Technology: Pneumatic
Part Status: Active
Length - Extended: 26.772" (680.00mm)
Actuation Force: 300.13lbf (1335.0N)
Написати відгук
Description: STANDARD GAS SPRING, Features: CeramPro® Treated Rod, Powder Coated Cylinder, Packaging: Bag, Type: Gas Spring, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Stroke Length: 12.008" (305.00mm), Technology: Pneumatic, Part Status: Active, Length - Extended: 26.772" (680.00mm), Actuation Force: 300.13lbf (1335.0N).