Продукція > BANSBACH EASYLIFT > D0M0F55-100-260-890N
D0M0F55-100-260-890N
D0M0F55-100-260-890N Bansbach easylift
Gas%20Spring.pdf
Type: Gas Spring
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Stroke Length: 3.937" (100.00mm)
Technology: Pneumatic
Part Status: Active
Length - Extended: 10.236" (260.00mm)
Actuation Force: 200.09lbf (890.0N)
Написати відгук
Description: STANDARD GAS SPRING, Packaging: Bag, Features: CeramPro® Treated Rod, Powder Coated Cylinder, Type: Gas Spring, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Stroke Length: 3.937" (100.00mm), Technology: Pneumatic, Part Status: Active, Length - Extended: 10.236" (260.00mm), Actuation Force: 200.09lbf (890.0N).