D0Z18G25 Littelfuse Inc.
dz_fuses.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE CARTRIDGE 25A 380VAC/250VDC
Features: Indicating
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 0.591" Dia x 1.417" L (15.00mm x 36.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 25A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Fast Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: VDE
Class: D0
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA
Part Status: Obsolete
Voltage Rating - AC: 380 V
Voltage Rating - DC: 250 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE CARTRIDGE 25A 380VAC/250VDC, Features: Indicating, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 0.591" Dia x 1.417" L (15.00mm x 36.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 25A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: VDE, Class: D0, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA, Part Status: Obsolete, Voltage Rating - AC: 380 V, Voltage Rating - DC: 250 V.