Продукція > VISHAY > D1106038B2002FBN09
D1106038B2002FBN09
D1106038B2002FBN09 Vishay
dcrcwap.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0603 20K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук