D123Z33Y5VH6UJ5R
D123Z33Y5VH6UJ5R Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
dseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 0.012UF 100V Y5V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.012 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.012UF 100V Y5V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.012 µF.