D123Z33Z5UH6UL2R
D123Z33Z5UH6UL2R Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 0.012UF 100V Z5U RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.012 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.012UF 100V Z5U RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.012 µF.