Продукція > CONDUCTRF > D12A28-S1PMF-S24
D12A28-S1PMF-S24
D12A28-S1PMF-S24 ConductRF
4fdf6ec572e7ce52a4fd7cdd05deb1d7?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL SMA TO SMPM 24"
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to SMPM
Cable Type: 0.086" Flexible Cable
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMPM 24", Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to SMPM, Cable Type: 0.086" Flexible Cable, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMPM Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male.