D12HS15-2WH2
D12HS15-2WH2 HenLv Power
eb4f16ff09abf473a1313a837906939e.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC Fixed Input Converter 15V
Packaging: Case
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.80" L x 0.39" W x 0.28" H (20.4mm x 10.0mm x 7.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 12.6V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 133mA
Voltage - Input (Min): 11.4V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 2 W
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC Fixed Input Converter 15V, Packaging: Case, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.80" L x 0.39" W x 0.28" H (20.4mm x 10.0mm x 7.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 12.6V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 133mA, Voltage - Input (Min): 11.4V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1.