D13002VF10V Renesas Electronics Corporation
D13002.pdf
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: MCU H8/300H / H8/3002
Packaging: Bulk
Speed: 10MHz
RAM Size: 512 x 8
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: H8/300H
Data Converters: A/D 8x10b
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V
Connectivity: SCI
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MCU H8/300H / H8/3002, Packaging: Bulk, Speed: 10MHz, RAM Size: 512 x 8, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: H8/300H, Data Converters: A/D 8x10b, Core Size: 16-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V, Connectivity: SCI, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.