Продукція > E-SWITCH > D16EER110B1U
D16EER110B1U E-Switch
Виробник: E-Switch
Description: SWITCH PB SPDT 8A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 8A (AC), 6A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPDT
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Termination Style: Solder Lug
Actuator Type: Round, Button
Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.00mm Dia
Color - Actuator/Cap: Blue
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 24 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PB SPDT 8A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 8A (AC), 6A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPDT, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Termination Style: Solder Lug, Actuator Type: Round, Button, Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.00mm Dia, Color - Actuator/Cap: Blue, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 24 V.