D16EER40RED E-Switch
D16.pdf
Виробник: E-Switch
Description: SWITCH PUSHBUTTON 4PDT 8A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 8A (AC), 6A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: 4PDT
Type: Standard
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Termination Style: Solder Lug
Actuator Type: Round, Button, Mushroom
Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.00mm Dia
Color - Actuator/Cap: Red
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 24 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PUSHBUTTON 4PDT 8A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 8A (AC), 6A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: 4PDT, Type: Standard, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Termination Style: Solder Lug, Actuator Type: Round, Button, Mushroom, Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.00mm Dia, Color - Actuator/Cap: Red, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 24 V.
Інші пропозиції D16EER40RED
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D16EER40RED D16EER40RED Виробник : E-Switch D16_P16_L16-3305444.pdf Pushbutton Switches Pushbutton Switch RED 8A 125V