Продукція > E-SWITCH > D16OAR12ABLU
D16OAR12ABLU E-Switch
D16_P16_L16.pdf
Виробник: E-Switch
Description: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 8A (AC), 6A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: DPDT
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Termination Style: Solder Lug
Illumination Type, Color: Incandescent, Blue
Illumination Voltage (Nominal): 6 VAC/DC
Actuator Type: Round, Button
Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.00mm Dia
Color - Actuator/Cap: Blue
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 24 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 8A (AC), 6A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: DPDT, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Termination Style: Solder Lug, Illumination Type, Color: Incandescent, Blue, Illumination Voltage (Nominal): 6 VAC/DC, Actuator Type: Round, Button, Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.00mm Dia, Color - Actuator/Cap: Blue, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 24 V.
Інші пропозиції D16OAR12ABLU
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D16OAR12ABLU D16OAR12ABLU Виробник : E-Switch D16_P16_L16-345993.pdf Illuminated Pushbutton Switches Pushbutton Switch DPDT 8A 125V