D1MPAC2512QR027FA-T4
D1MPAC2512QR027FA-T4 Thin Film Technology Corp.
D1MPAx2512 Series.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.027 OHM 1% 3W 2512
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1225
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Resistance: 27 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.027 OHM 1% 3W 2512, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 2512 (6432 Metric), 1225, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1225, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Resistance: 27 mOhms.