D1WEL0612MR020F-T5
D1WEL0612MR020F-T5 Thin Film Technology Corp.
D1WEL%20Longside%20Non-Auto%20TFT-DMS-612-2.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.02 OHM 1% 1.5W 0612
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.067" L x 0.130" W (1.70mm x 3.30mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Resistance: 20 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.02 OHM 1% 1.5W 0612, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.067" L x 0.130" W (1.70mm x 3.30mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0612, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Resistance: 20 mOhms.