D1WEL0815MR005F-T4
D1WEL0815MR005F-T4 Thin Film Technology Corp.
TFT-DMS-612-1.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.005 OHM 1% 2W 0815
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 1508 (3720 Metric), 0815
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.087" L x 0.150" W (2.20mm x 3.80mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0815
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Resistance: 5 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.005 OHM 1% 2W 0815, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 1508 (3720 Metric), 0815, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.087" L x 0.150" W (2.20mm x 3.80mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0815, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Resistance: 5 mOhms.