D1WEL1225MR002F-T4
D1WEL1225MR002F-T4 Thin Film Technology Corp.
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.002 OHM 1% 3W 1225
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1225
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Resistance: 2 MOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.002 OHM 1% 3W 1225, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 2512 (6432 Metric), 1225, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1225, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Resistance: 2 MOhms.