D1WEL2512MR120F-T4
D1WEL2512MR120F-T4 Thin Film Technology Corp.
D1WEL%20Shortside%20Non-Auto%20TFT-DMS-614-2.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.12 OHM 1% 2W 2512
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Resistance: 120 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.12 OHM 1% 2W 2512, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Resistance: 120 mOhms.