D22-10-08-R0
D22-10-08-R0 KUBARA LAMINA
D22-10.pdf
Виробник: KUBARA LAMINA
Category: Stud mounting universal diodes
Description: Diode: rectifying; 800V; 10A; anode to stud; DO4; M5; screw type
Case: DO4
Fastening thread: M5
Type of diode: rectifying
Mounting: screw type
Max. forward voltage: 1.5V
Load current: 10A
Max. load current: 31.4A
Max. forward impulse current: 190A
Max. off-state voltage: 0.8kV
Semiconductor structure: anode to stud
на замовлення 28 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Stud mounting universal diodes, Description: Diode: rectifying; 800V; 10A; anode to stud; DO4; M5; screw type, Case: DO4, Fastening thread: M5, Type of diode: rectifying, Mounting: screw type, Max. forward voltage: 1.5V, Load current: 10A, Max. load current: 31.4A, Max. forward impulse current: 190A, Max. off-state voltage: 0.8kV, Semiconductor structure: anode to stud.