D2F-01L30
D2F-01L30 Omron Electronics Inc-EMC Div
D2F_0318_DS.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 0.1A 30V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 100mA (DC)
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Lever, Simulated Roller
Operating Force: 55gf
Ingress Protection: IP40
Mechanical Life: 1,000,000 Cycles
Electrical Life: 100,000 Cycles
Release Force: 4.079gf
Differential Travel: 0.020" (0.5mm)
Overtravel: 0.020" (0.5mm)
Operating Position: 0.374" (9.5mm)
Voltage Rating - DC: 30 V
на замовлення 1707 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 0.1A 30V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 100mA (DC), Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Lever, Simulated Roller, Operating Force: 55gf, Ingress Protection: IP40, Mechanical Life: 1,000,000 Cycles, Electrical Life: 100,000 Cycles, Release Force: 4.079gf, Differential Travel: 0.020" (0.5mm), Overtravel: 0.020" (0.5mm), Operating Position: 0.374" (9.5mm), Voltage Rating - DC: 30 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D2F-01L30 D2F-01L30 Виробник : Omron Electronics D2F_0318_DS.pdf Basic / Snap Action Switches 0.1A 30VDC SPDT, Sim Roller lvr
на замовлення 975 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
D2F01L30 D2F01L30 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div D2F_0318_DS.pdf Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 0.1A 30V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Mom
Termination Style: PC Pin
Operating Force: 55gf
Ingress Protection: IP40
Release Force: 4.079gf
Overtravel: 0.020" (0.5mm)
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 30 V
на замовлення 998 шт:
D2F-01L30 Виробник : Omron 2228682815214183en-d2f.pdf Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Simulated Roller Lever 0.1A 30VDC 0.54N Thru-Hole PC Pins