D2SBA60-7000
D2SBA60-7000 Shindengen Electric Manufacturing Co.
d2sba60.pdf
Виробник: Shindengen Electric Manufacturing Co.
Diode Rectifier Bridge Single 600V 1.5A 4-Pin Case 2S Tray
на замовлення 1198 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 208
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Flat single phase diode bridge rectif., Description: Bridge rectifier: single-phase; Urmax: 600V; If: 1.5A; Ifsm: 60A, Type of bridge rectifier: single-phase, Max. off-state voltage: 0.6kV, Load current: 1.5A, Max. forward impulse current: 60A, Version: flat, Case: 2S, Leads: flat pin, Kind of package: bulk, Max. forward voltage: 1.05V, Electrical mounting: THT.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 78 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
D2SBA60-7000 D2SBA60-7000 Виробник : Shindengen Electric Manufacturing Co. d2sba60.pdf Diode Rectifier Bridge Single 600V 1.5A 4-Pin Case 2S Tray
на замовлення 43 шт:
D2SBA60/7000
Додати до обраних Обраний товар
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діодні мости та збірки
товару немає в наявності
D2SBA60-7000 Виробник : Shindengen D2SBA60-355684.pdf Диодный мост, U=600V, I=60A, -40...+150, case-2S Група товару: Діодні мости малопотужні Од. вим: шт
товару немає в наявності
D2SBA60-7000 Виробник : SHINDENGEN D2SBA60.pdf Category: Flat single phase diode bridge rectif.
Description: Bridge rectifier: single-phase; Urmax: 600V; If: 1.5A; Ifsm: 60A
Type of bridge rectifier: single-phase
Max. off-state voltage: 0.6kV
Load current: 1.5A
Max. forward impulse current: 60A
Version: flat
Case: 2S
Leads: flat pin
Kind of package: bulk
Max. forward voltage: 1.05V