Продукція > D2T > D2T10H-691
D2T10H-691
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 690 мкГн (-20% / +50%), Imax=2,1 А, D=11,6 мм C=5,6 мм горизонтальний
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис D2T10H-691