Продукція > D2T > D2T10V-131
D2T10V-131
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 130 мкГн (-20% / +50%), Imax=6,0 А, D=12,7 мм C=7,0 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T10V-131