Продукція > D2T > D2T10V-132
D2T10V-132
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 1300 мкГн (-20% / +50%), Imax=1,5 А, D=11,3 мм C=5,3 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T10V-132