Продукція > D2T > D2T10V-231
D2T10V-231
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 230 мкГн (-20% / +50%), Imax=4,2 А, D=12,3 мм C=6,3 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T10V-231