Продукція > D2T > D2T10V-431-P
D2T10V-431-P
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 430 мкГн (-20% / +50%), Imax=2,9 А, D=11,9 мм C=5,9 мм на платі 2,7 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T10V-431-P