Продукція > D2T > D2T10V-911
D2T10V-911
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 910 мкГн (-20% / +50%), Imax=1,8 А, D=11,5 мм C=5,5 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T10V-911