Продукція > D2T > D2T14V-142
D2T14V-142
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 1400 мкГн (-20% / +50%), Imax=2,9 А, D=15,9 мм C=6,9 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис D2T14V-142