Продукція > D2T > D2T14V-242
D2T14V-242
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 2400 мкГн (-20% / +50%), Imax=2,1 А, D=15,6 мм C=6,6 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T14V-242