Продукція > D2T > D2T14V-461
D2T14V-461
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 460 мкГн (-20% / +50%), Imax=6,0 А, D=16,9 мм C=7,9 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T14V-461