Продукція > D2T > D2T14V-751
D2T14V-751
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 750 мкГн (-20% / +50%), Imax=4,2 А, D=16,3 мм C=7,3 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T14V-751