Продукція > D2T > D2T16V-142
D2T16V-142
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 1400 мкГн (-20% / +50%), Imax=4,2 А, D=18,3 мм C=8,6 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис D2T16V-142