Продукція > D2T > D2T16V-182
D2T16V-182
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 1800 мкГн (-20% / +50%), Imax=3,5 А, D=18,1 мм C=8,4 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T16V-182