Продукція > D2T > D2T16V-252
D2T16V-252
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 2500 мкГн (-20% / +50%), Imax=2,9 А, D=17,9 мм C=8,2 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T16V-252