Продукція > D2T > D2T16V-412
D2T16V-412
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 4100 мкГн (-20% / +50%), Imax=2,1 А, D=17,6 мм C=7,9 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T16V-412