Продукція > D2T > D2T16V-451
D2T16V-451
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 450 мкГн (-20% / +50%), Imax=8,4 А, D=19,6 мм C=9,9 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T16V-451