Продукція > D2T > D2T16V-801
D2T16V-801
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 800 мкГн (-20% / +50%), Imax=6,0 А, D=18,9 мм C=9,2 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T16V-801