Продукція > D2T > D2T20V-142
D2T20V-142
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 1400 мкГн (-20% / +50%), Imax=6,0 А, D=22,9 мм C=9,2 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис D2T20V-142