Продукція > D2T > D2T20V-252
D2T20V-252
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 2500 мкГн (-20% / +50%), Imax= 4,2 А, D=22,3 мм C=8,7 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T20V-252